Dobrý večer, potřebuji poradit ,mam zánět v 8 a chodim na proplachy a beru antibiotika.Na stomatolog

1 Počet odpovědí:
Dobrý večer, potřebuji poradit ,mam zánět v 8 a chodim na proplachy a beru antibiotika.Na stomatologickou kliniku na vytrzeni jsem objednana az za týden. Momentálně mam takovou bolest ,ze uz to nemůžu vydržet a tak jsem volala do Plzně na zubni pohotovost a tam mi řekli že naji plnou čekarnu a ze na vytržení si musi vyhradit minimálně 1h a že se nemůžou zaobirat jen mnou beru to jako odmitnuti ošetření .Chci se zeptat co v takove situaci ma člověk dělat?jak si může pomoc,?Když na celý Plzeňský kraj je jedna zubni pohotovost.Existuji nejake léky které me alespoň tu bolest utlumi ?,ibalgin-nezabírá ani Nalgesin,Valetol ,Nimesil,prostě nic dekuji za radu
Nejlepší bude, když si zajdete ke svému ošetřujícímu lékaři, kteý Vám naordinoval Antib. a kam chodíte na výplachy. V době probíhajícího zánětu, což je Váš případ,není dobré tahat zub, zvlášte, když je to zub moudrosti.