Dobrý den, včera jsem podstoupila test na těhotenskou cukrovku a všechny 3 odběry byly pouze z prstu

Dobrý den, včera jsem podstoupila test na těhotenskou cukrovku a všechny 3 odběry byly pouze z prstu a glukometru. Hodnota 2h po vypití roztoku byla 8,44 (hranice je 8,5). Cukrovka mi tedy nebyla potvrzena a prý nemám dále řešit. Myslite, ze mohu byt klidna, ikdyz vysetreni bylo jen z prstu? Uvazuji, jestli nejit znovu jinde a trvat na vysetreni z krve z žíly. V rodine mame cukrovku. Moc dekuji

0 odpovědí


Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.