Dobry den. Mam diabetes melitus II stupne. 14 let. Mam 75 let. Drive jsem brala stadamet, ale lekark
Dobry den. Mam diabetes melitus II stupne. 14 let. Mam 75 let. Drive jsem brala stadamet, ale lekarka mne ho vysadila. K vulu hubnuti a nechutenstvi. Nasadila mne Ryzodec 2x denne 14. Vysledky nebyly dobre a tak nyni mam Novorapd rano 10 po obede 10 a Ryzodek po veceri 14. Vysledky jsou porad vysoke. Po dnech : rano 9,8. 8,5. 9,4. 9,8. Pred obedem 8,8. 9,1. 9,4. 8,7. Pred veceri 11,3. 12,5. 12,4. 13,3.jim stridme sladkosti zadne denne 40 minut rotoped. Jsou tyto vysledky dobre? Asi ne . Na kontrolu mam jit v breznu. Co s tim mam delat. Kdyz beru inzulin tak vysledky by mely byt o hodne nižzi ne ?
0 odpovědí
Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.