Dobrý den chtěla bych se zeptat,mamka má diabetickou nohu je v nemocnici už přes měsíc normálně chod

Dobrý den chtěla bych se zeptat,mamka má diabetickou nohu je v nemocnici už přes měsíc normálně chodí i s tou bolavou nohou a teče ji z toho smradlavý hnis doktor chce aby šla na amputaci nohy chci se zeptat když vyteka smradlavy hnis je to dobre ze to nezůstává v těle?

0 odpovědí


Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.