Dobrý den, jsem diabetik na inzulínu. Místo indikovaných 20 jednotek si píchám vždy o 6 jednotek víc
Dobrý den, jsem diabetik na inzulínu. Místo indikovaných 20 jednotek si píchám vždy o 6 jednotek více.Mam inzulín 4x denně. Na noc mám předepsáno 33 jednotek. Cítím se mnohem lépe než dřív. Je to rizikové? Děkuji za odpověď.
0 odpovědí
Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.