Dobrý den, v srpnu 2016 jsem se jednoho rána probudila a bolelo mě v podbřišku od té doby to bolí to

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, v srpnu 2016 jsem se jednoho rána probudila a bolelo mě v podbřišku od té doby to bolí to teď. Bolí to každý den někdy více někdy. Je to taková tlaciva bolest která mě tlačí s podbřišku do vagíny a bolí mě z toho i v krizi Jinak už mám za sebou snad všechny vyšetření. ( ultrazvuky, gynekologie, rehabilitace, 2xkolonoskopie,ct, magnetickou rezonanci střev a malé pánve a laparoskopii. Vse vždy bylo v pořádku a lékaři již neví co semnou. Byla jsem i vyšetřena na různé alergie mám jen malou alergii na laktózu. Už opravdu nevím co dělat je to velice obtěžující, nemohu ani vykonávat práci na plný úvazek někdy už mám z toho i deprese. Budu ráda za jakou koliv radu. Moc děkuji za odpověď. Nicola 26let.
Milá Nikolo ! 3 a půl roku na Vás nikdo nic neobjevil a Vy teď čekáte na zázračného lékaře, který Vaše obtíže vyřeší po internetu? Asi se ve Vašem organismu něco děje, když to bolí. Někdy může být příčina i v oblasti bederní či křížové páteře - tomu by napovídal náhlý vznik potíží (v podstatě z hodiny na hodinu), jenže píšete, že jste byla vyšetřena na rehabilitaci - skutečně lékařem? Včetně rentgenu dolní části páteře ve dvou projekcích? Ne vše, co v pánvi bolí, má příčinu gynekologickou nebo od zažívacího traktu. Bojujte o své zdraví, nebo nakonec skutečně skončíte na psychiatrii. I když ani toho bych se nebál - existují tzv. psychosomatické nemoci, kdy tělo ovlivňuje duši a naopak. Ale většinou nezačínají náhle a netrvají stále. Zkuste si dát dohromady dostupnou dokumentaci ze všech předešlých zákroků a vyšetření a obraťte se písemně (nejlépe) na přednostu nějaké Univerzitní gynekologické kliniky (někde se znovu začít musí), většinou Vás neodmítnou a pokusí se Vaši dokumentaci posoudit, případně doplnit či zopakovat některá další vyšetření. Věřím, že seženete odvahu a že rok 2020 bude pro Vás rokem výrazného zlepšení zdraví. To Vám ze srdce přeji!!!