Dobrý den, v noci, když se vzbudím nemohu se donadechnou. Jako by mě chyběl vzduch v plicích. Většin

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, v noci, když se vzbudím nemohu se donadechnou. Jako by mě chyběl vzduch v plicích. Většinou se musím posadit a dlouze zívat, aby mi tam ten vzduch došel. Poslední dobou už mám potom problém usnout, protože musím stále zívat. Ve dne je to o 90%lepší. Na podzim jsem trpěla bolestí mezi lopatkami. Teď tu bolest občas cítím také, ale ne tak silnou. Nevím, zda to spolu může souviset. Na podzim bylo ekg v pořádku. Děkuji.
Dobrý den, pokud nemáte již nějaké plicní potíže přisuzoval bych nynější potíže bolesti zad (páteře) a také možnému refluxu ze žaludku. Pokud problémy nějakou dobu trvají - pak je vhodné je došetřit. Začněte u praktického lékaře