Dobrý den, už od svých 13 let trpím na krev ve spermatu. Chtěl jsem se jen zeptat, co by to mohlo bý

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, už od svých 13 let trpím na krev ve spermatu. Chtěl jsem se jen zeptat, co by to mohlo být.
Příznaky: při ejakulaci mi přijde, že je tam jenom krev, cítím také při vyvrcholení bolest v podbřišku a mám na každé straně malé boule. V moči se také občas objeví nějaká krev a mám problémy s močením, občas mi to ani nejde a musím zatlačit.
Již jsem byl u urologa a i na vyšetřeni ledvin a varlat a nic nenašli a tak jsem všem řekl, že je to v pořádku, abych nikomu nedělal starosti, ale čím dál tím víc, jak jsem starší, tak začínám mít strach. Četl jsem mnoho článků a nejvíce se to podobá rakovině prostaty. Tento problém trvá již 7 let a omlouvám se, pokud jsem vás nějak obtěžoval. Předem děkuji.
Je nutné celkové vyšetření včetně prohlídky močového měchýře, močové trubice a prostaty, dále vhodná prohlídka dolní části tlustého střeva, krevní odběr PSA na nádor prostaty, SONO atd.
Pokud budou vyšetření negativní, jedná se o chronický zánět prostaty a semenných váčků - většinou nereagující na antibiotickou terapii.