Dobrý den, udelal se mi nad petkou nahore vacek, moje zubarka me rovnou poslala na resekci zub. Kore

2 Počet odpovědí:
Dobrý den, udelal se mi nad petkou nahore vacek, moje zubarka me rovnou poslala na resekci zub. Korene...kanalky vubec nevycistila..chci ze zeptat, zda li to je tak nutné..cekla jsem ze resekce až v krajnim případě..dekuji za odpověď..ELIŠKA
Resekce se dělá až po ošetření kanálků, ale na můj názor byste se musela stavit. Mohu kanálky ošetřit, pokud máte zájem. Můžete se objednat.
Hezký den
MDDr. Vlasák