Dobrý den, týden mě trápí bolest a tlak na pravé straně obličeje (na začátku lícní kosti). Začalo to

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, týden mě trápí bolest a tlak na pravé straně obličeje (na začátku lícní kosti). Začalo to den po tom co mě bolel zub. Moje zubní lékařka má pořád plno a ani na akutní případy nemá čas.
Je morální povinností Vaší lékařky se o Vás starat,se vším všudy,tedy i v případě akutních stavů.Je neetické,aby "na akutní případy neměla čas". Dokonce Vás ani nesmí!!!! odmítnout.
Stačí ,aby si jinak zorganizovala pracovní dobu a čas by měla. Mě to tak fungovalo za socialismu od r.1980 a stejný princip máme v mojí praxi(mám ještě dvě lékařky). Naši pacienti ví,že mohou přijít bez objednání na 7.h. a nikdy je neodmítneme.Během dne by to byl problém,ale i tak by jsme se o ně postarali.
A Váš problém podle popisu je opravdu závažný.
Dr.Šantora