Dobrý den, teď to budou 4 týdny, kdy jsem skončila v zaměstnání. Pracovala jsem na obchodním odděle

teď to budou 4 týdny, kdy jsem skončila v zaměstnání. Pracovala jsem na obchodním oddělení a po 10 letech mi byla nabídnuta práce do skladu nebo výpověď (ne od šéfa, ale od nového majitele). Na rozhodnutí jsem dostala ani ne 1 hodinu. V tom zmatku jsem zvolila výpověď. Totálně mě to sebralo a i po 4 týdnech nejsem schopna si najít novou práci. Nejsem schopna se rozhodnout, co bych chtěla dělat. Zní to divně, ale prostě se bojím. Když je mi úzko, tak si vezmu Neurol. Vím, že to moje problémy nevyřeší. Často mě přepadají myšlenky, že bych zkusila zajít za šéfem zkusit se domluvit, zda by mě vzali zpět do toho skladu. Mám to zkusit? Prosím o radu. Děkuji za odpověď.
změna, ztráta známého, díra, prázdno - vždy vystraší, znejistí. Ale také to mže být příležitost pro start do něčeho nového lepšího. Dnes je velmi dobrá doba, je spoustu pracovních příležitostí - nebojte se. V blízkosti místa bydliště vyhledejte poradce, terapeuta, který se zabývá osobnostním rozvojem - pomůže vám se najít, poradí, jak s tím zacházet. Vyhledat pomoc není ostuda.

Dobrý den. Nejdřív je potřeba zvážit, zda by vás nové místo uspokojovalo a naplňovalo. Popřemýšlejte, co tato pozice obnáší a sepište si pro a proti. Potom se rozhodněte, zda vůbec oslovit nového majitele a požádat ho místo znovu. Člověk by neměl podlehnout strachům. Pokud to místo chcete z důvodu, protože se bojíte, že nenaleznete něco nového, zkuste si pořešit tento strach. Je daleko smysluplnější vyřešit strach a na novou práci, která vás bude bavit a naplňovat počkat, než se hrnout do něčeho, co vás bavit nebude a budete případně nešťastná.
Krásný den vám přeji.
Dobrý den, vždy nás trochu vykolejí to, když je našimi jistotami otřeseno. Nečekaná ztráta zaměstnání je právě toto.Ale vždy se dá na situaci podívat ještě jinak - možná, že se mi tu ukazuje nová možnost a cesta v životě...je dobré dát si otázku: A co bych ted nejraději udělala? Není to vlastně příležitost vyrazit novým směrem?..Pokud chcete a jste z okolí Kladna, můžeme se společně na to podívat.Zdraví vás PhDr. R. Luxová