Dobrý den, teď to budou 4 týdny, kdy jsem skončila v zaměstnání. Pracovala jsem na obchodním odděle

3 Počet odpovědí:
Dobrý den,
teď to budou 4 týdny, kdy jsem skončila v zaměstnání. Pracovala jsem na obchodním oddělení a po 10 letech mi byla nabídnuta práce do skladu nebo výpověď (ne od šéfa, ale od nového majitele). Na rozhodnutí jsem dostala ani ne 1 hodinu. V tom zmatku jsem zvolila výpověď. Totálně mě to sebralo a i po 4 týdnech nejsem schopna si najít novou práci. Nejsem schopna se rozhodnout, co bych chtěla dělat. Zní to divně, ale prostě se bojím. Když je mi úzko, tak si vezmu Neurol. Vím, že to moje problémy nevyřeší. Často mě přepadají myšlenky, že bych zkusila zajít za šéfem zkusit se domluvit, zda by mě vzali zpět do toho skladu. Mám to zkusit? Prosím o radu. Děkuji za odpověď.
Dobrý den,
změna, ztráta známého, díra, prázdno - vždy vystraší, znejistí. Ale také to mže být příležitost pro start do něčeho nového lepšího. Dnes je velmi dobrá doba, je spoustu pracovních příležitostí - nebojte se. V blízkosti místa bydliště vyhledejte poradce, terapeuta, který se zabývá osobnostním rozvojem - pomůže vám se najít, poradí, jak s tím zacházet. Vyhledat pomoc není ostuda.