Dobrý den, syn 4,5roku jedl do 18.mesicu bezproblémove vše jídlo. Během 2tydnu v té době,se 2x pozvr

2 Počet odpovědí:
Dobrý den, syn 4,5roku jedl do 18.mesicu bezproblémove vše jídlo. Během 2tydnu v té době,se 2x pozvracel po kaši. Od té doby, tj.3roky má odpor k jídlu. Ji víceméně 3_5pro něj "osvedcenych" jídel,ostatní za žádnou cenu nevezme do pusy,ani neochutná nic nového. Na velikosti jeho hladu nezáleží,když nemá "to své jídlo" celý den,je schopen nejíst a večer je to s ním pochopitelně k nevydrželi, protože je podrážděný, unavený atd. Zkoušeli jsme s ním o tom mluvit,vysvětlovat,prosit,nadávat. Zakazovat,nechávat být, absolutně nic s ním nehne. Už jsme zoufalí. Podotýkám,že sladkosti a sladké pití dostává velmi zřídka.Prosim o radu,co s ním. Děkuji. Vendula.
Dobry den, za mne nelze timto zpusoben radit, nejsou univerzalni rady, je treba rodinne situaci rozumnet, pracovat a pak hledat reseni, vyhledejte detskeho nebo rodinneho odbornika osobne. S pozdravem M. Sz.