Dobry den.sem jiz rok rozvedena.opustila sem rodný dum.kde zustal ex.nyni ziji v podnájmu se synem.n

2 Počet odpovědí:
Dobry den.sem jiz rok rozvedena.opustila sem rodný dum.kde zustal ex.nyni ziji v podnájmu se synem.nemuzu se stim vyrovnat.rozvod byl moje iniciativa.dekuji k
Dobrý den, píšete o náročné životní situaci, kterou jste prošla a pocitu, že se s ní nemůžete vyrovnat. Spolu s odborníkem můžete najít a odstranit překážky na cestě ke spokojenějšímu životu. Budete-li chtít, můžeme se na Vaši situaci podívat společně.
Hezký den, Lucie Herzigová