Dobrý den ráda bych se vás zeptala jak dlouho zůstává nikotin v moči a v krvi? Byla jsem na odběrech

1 Počet odpovědí:
Dobrý den ráda bych se vás zeptala jak dlouho zůstává nikotin v moči a v krvi? Byla jsem na odběrech krve aby mi zjistily proč nedostávám pravidelně měsíčky a den před než mi braly krev jsem kouřila. za den jsem vykouřila asi 4 nebo 5 cigaret mám strach že to zjistí i když jsem v ten den nekouříla. A ještě jeden dotaz budu se objednávat na gynekologii kvůli tomu a nevim jestli mi budou brát moč? Budou? Jestli ano zjistí to že kouřim ? Za jak dlouho zmizne nikotin z moči? Děkuji za odpověď.
Nikdo Vám nebude vyšetřovat nikotin v krvi nebo moči, není důvod, a výsledky hormonálních vyšetření to neovlivní. Že je ovšem kouření nezdravé, zejména pro mladé ženy, to asi víte. Intenzivnější kouření může ovlivňovat činnost žláz, např. štítné nebo i hypofýzy (která se účastní i řízení menstruačního cyklu).