Dobrý den, prosím o možný postup léčby. Častý ischias, začala bolet krční páteř, slábne pravá ruka (

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, prosím o možný postup léčby. Častý ischias, začala bolet krční páteř, slábne pravá ruka ( vypadávají předměty ) . Už začíná bolet i levá ruka. Dnes jsem byla na rtg, zde je popis :
Vyšetření C ch : lehká dextroskolioza , lordoza je téměř vyrovnaná, zahrotene predne okraje u C 5, 6.

Vyšetření LS ch : lehká dextroskolioza , bez rotace, lordoza je plynulá , chondroza disku L5-S1 , vakuový fenomén SIK , více vlevo sytější lem.

Lékařka mi sdělila, že to,nic není, že si mám koupit Proenzi. Já se s jejím názorem však nestotožňuji. Když mi sekne v kříži, nemůžu se ani hnout. Rentgen dnes vykonaný, když sem už po bolestech, když už zvládám chodit. Děkuji moc za reakce.
Don't promote your surgery or clinic.
Do not attach contact information or links to your website.
This question and its answers will be visible to everyone.
This service is not a substitute for consulting a healthcare professional and is not intended to provide alternative views on specific cases.