Dobrý den prosím můžete mi vysvětlit zprávu ct?? Dr mi k tomu nic neřekl a řekl že je to dobré. Ale

1 Počet odpovědí:
Dobrý den prosím můžete mi vysvětlit zprávu ct?? Dr mi k tomu nic neřekl a řekl že je to dobré. Ale moje příznaky jako tuhnutí svalů, bolesti hlavy bolesti zad krční i bederní a pocit motáni hlavy plus jsem strašně nervózní prožité bolesti mám celé dny... ( angularni kyfotizace s vrcholem v segmentu c4 c5 obratlova těla přiměřene výší osteochondróza disku c4 c5 a c5 c6 není vyraznejsi protruze ci extruze disku foramina i páteřní kanál volný. Děkuji moc
Dle nálezu se jedná o degenerativní změny v oblasti krční páteře, které jsou od určitého věku obvyklé a záleží, jak se na ně jedinec adaptuje...Od adaptace závisí míra problémů, které pacient vnímá.Je to obtěžující, není to nebezpečné. Toto se neřeší operativně. Dr.Kresová