Dobrý den, Prodělala jsem před 10 lety trombózu levého lýtka, nebyla to hluboká žilní ale ucpaná

Prodělala jsem před 10 lety trombózu levého lýtka, nebyla to hluboká žilní ale ucpaná vedlejší větev žíly.
Měla jsem léčbu 4 měsíce 2x denně injekce a pak 2 roky warfarin.
Když jsem pak další roky cestovala autem cca 7 hodin na dovolenou, píchala jsem si na cestu injekci.
Chci se zeptat po tak dlouhé době kdybych chtěla cestovat letadlem 2 hodiny do Paříže, je to pro mě riskantní a budu muset použít zase nějaký lék? Nebo bude stačit jen hodně pít vodu?

Děkuji
XXXX
Dobrý den, i u Vámi plánované cestě letadlem na 2 hodiny a pro popisované problémy v historii bych si aplikoval jednu injekci tzv.- nízkomolekulárního heparinu před cestou tam i zpět - v letadle se nadají již ani nohy natáhnout a prostoru je tam také čím dál méně (a sedadel čím dál více.....) - tak to je ten důvod - prevence trombozy, jejich komplikace a následné léčby. Samozřejmě pitný režim je třeba, aby krev nebyla hustá. Zkuste se několikrát za cestu v letadle projít a cvičit s nohama. S pozdravem