Dobrý den, Přiznám se, že se mi o tom docela špatně mluví, ale před cca 3 dny jsem si všiml bělav

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,

Přiznám se, že se mi o tom docela špatně mluví, ale před cca 3 dny jsem si všiml bělavého až nažloutlého výtoku z močové trubice, který mě doprovází dodnes. Dále při močení mě to trochu pálí/řeže. Ani nevím jak ten pocit popsat. Ústí močové trubice mi připadá mírně zarudlé.
Podle příznaků jsem si vyhledal, že by se mohlo jednat o Kapavku. Spíš by mě ale zajímalo, jestli je vůbec nějaká šance, aby to bylo něco jiného a následně jestli mám navštívit svého praktického lékaře nebo urologa? Nebo snad někoho jiného? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, dle příznaků se jedná o zánět močové trubice, jejíž původcem jsou nejčastěji pohlavně přenosné bakterie, obzvláště u mladších mužů. Nicméně nemusí to být vždy kapavka. Správný lékař, na kterého se máte obrátit, je dermatovenerolog. V případě, že se vyloučí pohlavně přenosné bakterie, pošle Vás pak na urologii