Dobrý den Přišla jsem po 20. letech trvání manželství na milostné dopisy včetně sexu, kdy mi byl ma

3 Počet odpovědí:
Dobrý den
Přišla jsem po 20. letech trvání manželství na milostné dopisy včetně sexu, kdy mi byl manžel tehdy 41. letý nevěrný s mladší (30) kde byl poprvé v lázních.Manžel se mi dosud nepřiznal a asi to nemá ani v úmyslu.
Zjistila jsem že vztah trval nejméně po dobu 2. let.Nyní mu je 60. let a mě je 56. let.Jsme spolu 37. let v manželství a nikdy jsme žádnou krizi neměli.Já jsem mu byla po celou dobu věrná.Máme 2. syny.
Nedokážu mu odpustit a smířit se s tím.
Prosím o radu.
Děkuji nashledanou
Dobrý den.
Je mi líto, že jste se ocitla v této situaci.
Z Vašeho dotazu mi není jasné, zda manžel o Vašem zjištění ví a zda jste spolu o situaci mluvili. Píšete, že jste spolu již dlouho a vy jste nikdy nevěrná nebyla a nedokážete odpustit, smířit se.
Chápu, že po letech soužití vnímáte situaci jako nepřijatelnou. Zároveň jste ale spolu dlouho a z Vašeho psaní nevyplývá, že byste měla v úmyslu manžela opustit. Chtěla byste hledat způsob, cestu, jak v manželství setrvat a zvládnout manželovu nevěru? Nabízím individuální terapii ( i formou tel.konzultací, pokud bydlíte dál od Prahy). Není to snadné, ale ráda půjdu s Vámi cestou k porozumnění, smíření.
Přeji vše dobré! H. Řepová