Dobrý den, před přibližně třemi lety se mi na předním stehnu začala objevovat jakási skvrna, která

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,
před přibližně třemi lety se mi na předním stehnu začala objevovat jakási skvrna, která se během doby zvětšovala. Měnila se jak barvou od modřinové po tmavší hnědočervenou, tak i její struktura, kdy se uprostřed skvrny začala objevovat jizva. Místa se skvrnou jsou na noze jaksi propadlá. Na omak je místo tvrdší, lesklejší a na první pohled vypadá míst sušší. Bohužel se tato skvrna hodně pomalu zvětšuje.
Lékaři mi řekli, že buď to vidí poprvé nebo netuší, co by to mohlo být. Poslední lékař mi řekl, že jde nejspíše o zánět podkožního vaziva, dal mi mastičku, ale že je možné, že jizva (skvrna) nezmizí.
zdravím., podle toho, co píšete, by mohlo jít o projevy sklerodermie,asi bude nutné vzít z místa vzorek na histologické vyšetření