Dobrý den, před 10ti dny jsem byla u zubního chirurga na extrakci osmičky, zub mi rostl do boku a by
1 Počet odpovědí:
Dobrý den, před 10ti dny jsem byla u zubního chirurga na extrakci osmičky, zub mi rostl do boku a byl zaklineny. Zákrok proběhl v poradku, pan doktor mi ranu zasil.. Hojení probíhalo docela dobre.. Až na to, že v místě stehu mám takové menší ranky, které začaly hnisat, citila jsem, jak mi hnis z rány vytéká, ale bolest nebyla, tak hrozná, ibalgin mi na bolest zabral... Po sedmi dnech jsem šla ke své zubařce na vyndani stehu..Zanicenou ránu videla a řekla, že to nic není, že je to normální...Ústa si vyplachuju repikem i peroxidem...Včera mě rána skoro vůbec nebolela a dnes to zase boli, zase si musim brát prasek... Od zákroku je to už 10 dní, chci se zeptat, zda je normální, že mě bolest ještě nepresla?? Nebo jestli je to tím mírným zánětem? Podle moji zubarky je vše v pořádku, tak nevím, co si mam myslet...
Moc děkuji za radu, přeji hezký den.
Dobrý den. Po extrakci zubu bolest měla by ustoupit do týdne. Pokud pokračuje dál, dělá se kyretaž extrakční rány. V anestezii vyčistíme ostrou lžičkou (kyretou) zbytky zánětlivé tkáně v místě vytrzeneho zubu. Vzniká opět krvácení a nová krevní sraženína v lůžku. Podle potřeby muzeme nasadit protizánětlivé leky a antibiotika, jestli je výrazný otok dásně.

Odpověď – online konzultace

Potřebujete-li odbornou radu, rezervujte si online konzultaci. Specialista Vám dobře poradí i na dálku.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

  • Vaše otázka bude publikována anonymně.
  • Vytvořte jednu jasně formulovanou otázku a buďte struční.
  • Otázku obdrží specialisté na tomto webu. Nikoliv pouze jeden konkrétní lékař.
  • Tato služba nenahrazuje konzultaci se zdravotníkem. Pokud máte potíže nebo akutní problém, navštivte svého lékaře nebo pohotovost.
  • Otázky týkající se konkrétního případu ani žádosti o druhé stanovisko nejsou povoleny.

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku
Použijeme ho k oznámení odpovědi. Nebude publikován online.
Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.