Dobrý den, poslední dobou mě hodně trápí nachlazení. Nepřejde měsíc, aniž by mě to neminulo. Začne b

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, poslední dobou mě hodně trápí nachlazení. Nepřejde měsíc, aniž by mě to neminulo. Začne bolest v krku, která trvá tak 2-3 dny a následně to přejde v dráždění na kašel a kašel (nejméně týden). Většinou bez teplot. Opakuje se tak opravdu každý měsíc, ať je jaro, léto, podzim, zima, což je dost naprd, když máte chodit do školy a pracovat. Je mi skoro 20, oblékám se úměrně teplotě, pravidelně beru vitamín C, chodím na slunce, netrpím žádnou chronickou nemocí ani alergií (na zvážení...). Děkuji za odpovědi.
Ve své praxi se s tímto velice často setkávám v rámci postcovidových stavů, se stejnou intenzitou se objevují různé dermatologické výsevy i u lidí, kteří nikdy nic takového neměli. Vesměs na to alopatické medicíny nic moc dlouhodobě nezabírá. Z alternativy je to také spíše pokus - omyl. Dobrá je konstituční homeopatie, tam bych to určitě zkusila a také kúru koloidním stříbrem. Navíc bych se určitě zaměřila na posílení jater, slinivky a sleziny, následně ledvin, následně plic a následně srdce pomocí bylinné léčby. K tomu bych doporučila co nejlepší očistu střev (např. ŠANKHAPRAKŠÁLANU). Dále bych doufala, že se vlastní imunita zmátoří a posilovala bych ji dobrou náladou, smíchem a vnitřní radostí. Jste mladá, tak by to mělo vyjít, i když to bude trvat déle. Pokud jste po očko, tak toto může být i následek po vakcíně.