Dobrý den pane doktore jsem bechtetevik sy.zmrzlého ramene v pravo abdukce i elevace jen do 50 st.ji

1 Počet odpovědí:
Dobrý den pane doktore jsem bechtetevik sy.zmrzlého ramene v pravo abdukce i elevace jen do 50 st.jinak st.idem. m.Bechterev V. Stadia s postižením rhizomelickych kloubů sy .zmrzlich ramen bilat.stav po coxitis l.dx.artralgie DRK, gonalgie bilat.Při chůzi bolesti pat obou litek a kolen po ujetí 30ti metrů znecitlivění levého stehna nutný odpočinek když přijdu domu lehnu si abych si odpočinul .Po dvaceti minutách se nemohu postavit na nohy bolí cela páteř a rozchozeni je bolestivé a dlouhé. Beru Palgotal trexan jednou týdne acidum folicum jednou týdne a Medrol baru to již delší dobu .uleeva je tak 30% od bolesti jsou dny kdy se ani nehnu mel bych s těmito problemi nárok na biologickou léčbu? Děkuji za odpověď.
Dobry den-k indikaci biologicke lecbe plati jasna kriteria (pr. vysoka klinicka aktivita onemocneni,vysoka laboratorni aktivita, prihlizi se k manifestacim mimo kloubni aparat, k.moznym kontraindikacim lecby a dalsim skutecnostem). Proto je nutne dukladne revmatol.vysetreni. Bohuzel,podle popisu ve Vasem dotazu nelze jednoznacne doporucit/nedoporucit tuto.lecbu.