Dobrý den, od minulého čtvrtka mě ustavičně brní v levé ruce. Je to podobný pocit jako když si přele

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, od minulého čtvrtka mě ustavičně brní v levé ruce. Je to podobný pocit jako když si přeležím ruku, ovšem nic nepomáhá, ba naopak. Nejprve to bylo pouze na dlani, poté celá levá ruka, přidal se hrudník (opět jen levá část) a od úterý už toto cítím i na krku a levém stehně. Ruka jinak nebolí ani "nemrzne". Navštívila jsem fyzioterapii, ovšem zatím na nic konkrétního nepřišli (skřípnutý nerv, blokace). Ještě upřesním že se 2,5 roku léčím s nespecifickým revmatickým/autoimunitivním onemocněním (zatím bez konkrétní diagnózy) - projevy mám pouze na nohách. Můžete mi prosím poradit na koho bych se měla obrátit? Mám kontaktovat svého revmatologa? Nebo setrvat "jen" na fyzioterapii? (můj obvodní lékař má momentálně 14 dní dovolenou) Předem moc děkuji za odpověď
dobrý den, asi bych zašel rovnou na pohotovost do nemocnice i bez doporučení a tam vás pošlou na neurologii, případně na internu, udělají odběry krve, a nejspíše provedou CT nebo lépe MR mozku a krční páteře, snímek plic atd.