Dobrý den nejdu sem rovnou s nějakou poruchou, tedy já zatím o žádné nevím. Ale mám teď v životě špa

5 Počet odpovědí:
Dobrý den nejdu sem rovnou s nějakou poruchou, tedy já zatím o žádné nevím. Ale mám teď v životě špatné období, pomalu ztrácím přátele, všední aktivity ,které jsem předtím dělal automaticky, teď udělám stěží. Potřeboval bych poradit zda se mnou něco není. A hlavně co dál.
děkuji
Dobrý den, pokud se necítí psychicky v kondici a tento stav nepřechází řekněme po měsíci, pak je na místě vyhledat pomoc psychologa nebo psychiatra a svěřit se mu s tím, co konkrétně Vás trápí. Přeji ať se obtíží brzy zbavíte. S pozdravem Kristýna Drozdová