Dobrý den. Může mít nějakou spojitost časté močení např. i 12x za den (příjem tekutin asi 2,5-3l den

2 Počet odpovědí:
Dobrý den. Může mít nějakou spojitost časté močení např. i 12x za den (příjem tekutin asi 2,5-3l denně) - hodně sezení (pomalu celý den), může to mít spojitost se zánětem močového měchýře nebo je to v případě velkého denního sezení běžné? Také se nelze vymočit, pokud při koukání cizích lidí, nebo dokonce u pisoáru kde stojí lidí - prostě se chce ale nejde to, pouze pokud nikdo není v okolí. Může se jednat o tzv. stydlivý močový měchýř? Mělo by se to nějak řešit? Mockrát děkuji za odpověď a přeji hezký den.
Dobrý den, časté močení může souviset mimo jiné i s ledvinami. Pak bych doporučovala celkovou detoxikaci organismu. Pokud se vám nelze vymočit při koukání cizích lidí, je to spojené s příznaky sociální fóbie. Ta se projevuje strachem a pocitem studu v danou chvíli. Strach a pocit studu ve vašem těle, jsou negativní emoce, spojené s traumatickým zážitkem v ranném dětství. Je potřeba vyřešit a zpracovat tento traumatický zážitek, potom se vám změní i vnímání celého močení.
Krásný den.