Dobrý den, moje dcera které je 16 let se mi svěřila ,že chodí s dívkou které je 20let je je romka ,

3 Počet odpovědí:
Dobrý den,
moje dcera které je 16 let se mi svěřila ,že chodí s dívkou které je 20let je je romka ,prošla dětským domovem atd.Jak se mám v této situaci zachovat.Děkuji za odpověd.
Dobrý den, je dobré, že k Vám má Vaše dcera tak pěkný vztah, že se Vám svěřila. To je potřeba ocenit. Dceři nabídněte, že když bude potřebovat radu, že jí ráda poradíte. Děti v 16 letech se rychle uzavřou, pokud jim dáváme nevyžádané rady , popř. něco zakazujeme.
Držím palce.