Dobrý den, moje dcera které je 16 let se mi svěřila ,že chodí s dívkou které je 20let je je romka ,

moje dcera které je 16 let se mi svěřila ,že chodí s dívkou které je 20let je je romka ,prošla dětským domovem atd.Jak se mám v této situaci zachovat.Děkuji za odpověd.
Dobrý den, je dobré, že k Vám má Vaše dcera tak pěkný vztah, že se Vám svěřila. To je potřeba ocenit. Dceři nabídněte, že když bude potřebovat radu, že jí ráda poradíte. Děti v 16 letech se rychle uzavřou, pokud jim dáváme nevyžádané rady , popř. něco zakazujeme.
Držím palce.

Dobrý den, nejlepší bude když obě pozvete k sobě domů. Udělejte si představu o tom, jak to mezi nimi je, jak se vzájemně chovají a projevují. Je skvělé, že má k vám takovou důvěru, proto mějte i vy důvěru k ní tím způsobem, že ji necháte vyzkoušet to, co potřebuje pro svůj další život. Zakazovat nemá cenu, jen by jste zbytečně narušila vztah mezi vámi a vaši dcerou. Vezměte to jako možnost se k ní přilbížit ještě víc :)
Dobry den, dekuji za dotaz. Pripojuji se ke kolegum, dcera ma k Vam duveru a to je fajn ocenit a mit radost. Je to i vysledek vasi dobre prace a vychovy. Uvidite, kdyz se se slecnou seznamite, ale je pochopitelne, ze dospivani dcery a vyber divky ve Vas vyvolava otazniky. S pozdravem M. Sz.