Dobrý den, měla bych dotaz na problém se zápěstím. Bolí již v řádu týdnů, pravděpodobně už i v řádů měsíců. Pohyblivost není omezena. Jde o levou ruku, kterou tolik nezatěžuji. Bolest není permanentního rázu, jen občas bolest projede, když se ruka dostane do určitého úhlu či projde zatížením... např. když člověk chce vstát z postele a rád by se trochu rukou podepřel ke vstanutí apod. tak to přes bolest nejde. Pohyb v zápěstí -ohyb zcela nahoru či dolu není zcela v pořádku. Vzhledem ruka nijak není oteklá. Samozřejmě to mohl být následek nějakého úrazu třeba při neopatrnosti u cvičení atd. ale neregistruji moment, kdy bych si řekla "au, teď jsem se praštila a oddělala si zápěstí", šla jsem na pár lekcí fitboxu... tak možná tam se mohlo něco stát, co jsem zcela nezaznamenala v danou chvíli...Děkuji za informaci a radu, jak postupovat

Chirurg, Ortoped
25 názor
Praha

Dobrý den, bohužel, ani z takto obsáhlého popisu nejsem schopen určit diagnosu. Bylo by vhodné se objednat do specializované ambulance pro chirurgii ruky a zápěstí. S pozdravem Zlatohlavý

Stále hledáte odpověď. Položte další dotaz