Dobrý den, mám velké psychické problémy. Jsem nešťastně zamilovaný a nevím co dál. Jsem totálně na d

2 Počet odpovědí:
Dobrý den, mám velké psychické problémy. Jsem nešťastně zamilovaný a nevím co dál. Jsem totálně na dně. Sám už to nezvládám. Existuje nějaká pomoc? Děkuji
Dobrý den,
je moc dobře, že hledáte pro sebe pomoc ve chvíli, kdy máte pocit, že jste na dně. Věřím, že nešťastná láska dovede člověka velmi vyčerpat a že je obtížné sám získat nadhled. Proto doporučuji psychoterapii, abyste se mohl znovu nadechnout a najít sílu, jak jít dál. Budete mít pro sebe někoho, kdo se Vám bude věnovat, bude zde plně pro Vás a s kým se dá hovořit o všem.
Přeji Vám, aby se Vám mohlo brzy ulevit. PhDr. Andrea Lásková