Dobrý den, mám velké psychické problémy. Jsem nešťastně zamilovaný a nevím co dál. Jsem totálně na dně. Sám už to nezvládám. Existuje nějaká pomoc? Děkuji
je moc dobře, že hledáte pro sebe pomoc ve chvíli, kdy máte pocit, že jste na dně. Věřím, že nešťastná láska dovede člověka velmi vyčerpat a že je obtížné sám získat nadhled. Proto doporučuji psychoterapii, abyste se mohl znovu nadechnout a najít sílu, jak jít dál. Budete mít pro sebe někoho, kdo se Vám bude věnovat, bude zde plně pro Vás a s kým se dá hovořit o všem.
Přeji Vám, aby se Vám mohlo brzy ulevit. PhDr. Andrea Lásková

Dobrý den, pomoc existuje úplně na vše, stačí se jen rozhodnout a vydat se na cestu. Láska je krásný stav, ale může být i zraňující, pokud je nenaplněná, či neopětovaná. Naučit se smířit, příjmout věci tak, jak jsou, příjmout i to, že někdo necítí stejné emoce, je také láska. Láska ve svobodě a volnosti, nechtít ovládat. Láska v nezávislosti. Pokud potřebujete pomoci, ozvěte se.
Krásný den