Dobrý den, mám takový dotaz ... Před měsícem jsem bohužel měla hyperstimulacni syndrom z umělého op

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, mám takový dotaz ...
Před měsícem jsem bohužel měla hyperstimulacni syndrom z umělého oplodneni ... již sem ve 12+3 tt stim ze vajecnik na prave stravě na dotyk stále cítím a je 7cm velký chtěla sem se zeptat vím ze při ohhs by se neměl konat pohlavní styk , ale nezvracim a je mi jinak dobre tak bych se chtěla zeptat zda se něco muže stát zda se muže ten vajecnik ještě ztech 7cm více zvětšit když sem s přítelem měla pohlavní styk samozřejmě mě nic nebolelo když jsme spolu něco měly . A hlavně jsme byli opatrní ... mám strach zda sem ten vajecnik nemohla nějak víc při tom poškodit nebo tak . Děkuji mockrát za opodved s pozdravem P.
Dobrý den,
pokud jste po IVF a měla jste hyperstimulační syndrom, musíte dodržovat všechna doporučení Vašeho gynekologa, včetně absence pohlavního styku. Pokud jste měla pohlavní styk jen jednou a nezhoršil se Vás celkový stav, měla byste být v pořádku. Pohlavní styk styk Vaše vaječníky nezvětší, ale nemusí být dobrý pro Váš celkový stav a těhotenství.
Přejeme hezký den