DOBRY DEN , MAM DLOHOLETY PROBLEM SE ZUBY, PRED 12 LETY JSEM STOMATOLOGA NAVSTIVIL A OD TE DOBY JIZ

1 Počet odpovědí:
DOBRY DEN , MAM DLOHOLETY PROBLEM SE ZUBY, PRED 12 LETY JSEM STOMATOLOGA NAVSTIVIL A OD TE DOBY JIZ NE. PROBLEM SE TYKA MEHO NIZKEHO TLAKU. TUDIS KOLABUJI. JE MOZNE SE DOHODNOUT NA CELKOVE USPANI? ZA DRUHE , JSEM PRODELAL NEKOLIK OPERACI A OD TE DOBY SE MOJE TOHO CASU PEKNE A PEVNE ZOUBKY ZACALY PRASKAT A LAMAT. A ZA TRETI OPRAVA 9 ZUBU (STOLICEK ) POMERNE V HROZNEM STAVU A TUDIS I BOLESTI SE UHRADI Z POJISTENI VZV NEBO NIKOLI. DRKUJI ZA RADU. MYSLIM SI ZE JE POTREBA TO PROSTE NAHRADIT UMEL. CHRUPEM. S PODEKOVANIM DAVID H.
Dobrý den, pane Davide,
pokud jste nebyl u zubního lékaře 12 let, tak se bohužel dá předpokládat, že těch problémů opravdu bude větší množství. Sanace v celkové anestezii jsou samozřejmě možné, ale myslím, že to obecně není ta nejvhodnější varianta. Omdlévání většinou způsobí z větší části strach, nízký tlak hraje také roli, ale dá se zvládnout, například dodržením určitých pravidel, položením pacienta, apod. Pokud budete chtít zuby zachránit, moc s ošetřením na úhradu zdravotní pojišťovny nepočítejte. Takové velké sanace velice často zahrnují ošetření, která zubní pojišťovny zcela nehradí. Doporučila bych Vám objednat se na komplexní vyšetření za zubním lékařem, který Vám jistě vše rád vysvětlí. Přeji hodně štěstí a držím palce. Pokud jste z Brna nebo blízkého okolí, můžete se objednat k nám do ordinace a rádi se na Vás podíváme.