Dobrý den,
má dcera studuje v současnosti druhým rokem střední školu. Teprve teď promluvila, že ji na ZŠ šikanovali spolužáci. Dodnes je sužována nějaký problémem, který je zřejmě pozůstatkem školní šikany. Je ochotná navštívit odborníky. Poradíte prosím někoho ? Bydlíme v Praze.
Moc děkuji za odpověď.
Klára
Hezký den,
na mém webu rovena.info - naleznete článek, jak se vyrovnat se šikanou.
Budu se těšit :)
Zveme vás na návštěvu: - 900 Kč
Návštěvu si můžete objednat přes portál Známylékař.cz. Použijte tlačítko Objednat se.

Mgr. Miroslav Šubrt
Mgr. Miroslav Šubrt
Psycholog, Psychoterapeut
Praha
Dobrý den, mám tu zkušenost, že šikana může na duši člověka zanechat stopy, například v podobě strachu z kolektivů, bojácnost, úzkosti, celkově sníženou sebedůvěru. Určitě se vyplatí najít nějakého psychoterapeuta, např. my v Centru Hladina na Dejvické jsme všichni zvyklí pracovat s dospívajícími.

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

• Vaše otázka bude publikována anonymně.
  • Vytvořte jednu jasně formulovanou otázku a buďte struční.
  • tázku obdrží specialisté na tomto webu. Nikoliv pouze jeden konkrétní lékař.
  • Tato služba nenahrazuje konzultaci se zdravotníkem. Pokud máte potíže nebo akutní problém, navštivte svého lékaře nebo pohotovost.
  • Otázky týkající se konkrétního případu ani žádosti o druhé stanovisko nejsou povoleny.

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku
Použijeme ho k oznámení odpovědi. Nebude publikován online.