Dobry den, kamaradka mi doporucila at se svym problemem vyhledam odbornika. Jen nevim ktery odbornik

6 Počet odpovědí:
Dobry den, kamaradka mi doporucila at se svym problemem vyhledam odbornika. Jen nevim ktery odbornik by mi pomohl. Trpim poslednich par let panickym strachem ze smrti, vzdy se to stupnuje ,kdyz nekdo z meho okoli necekane zemre. Nejspis si o tom potrebuji promluvit, protoze v noci ani kvuli tomu nespim. Moc dekuji za odpovedi. Veronika
Dobrý den, situace, o které píšete by odbornou pomoc určitě chtěla, abyste se s tím netrápila sama. Psychiatr by Vám mohl doporučit vhodnou medikaci na zmírnění akutních strachů a abyste se mohla vyspat. Psychoterapeut by s Vámi mohl pracovat na tom, abyste zjistila, odkud se tyto stavy berou, jakou mají příčinu či funkci. V psychoterapii také můžete získat podněty, jak se strachem v dané chvíli pracovat a postupně je zcela odbourat. Nejefektivnější je, pokud se spolupráce s oběma odborníky zkombinuje najednou. Přeji hodně úspěchů!