Dobrý den , jsem ze Znojma chci se zeptat zda psycholog slouží k tomu aby mě vyslechl mě trápení a p

2 Počet odpovědí:
Dobrý den , jsem ze Znojma chci se zeptat zda psycholog slouží k tomu aby mě vyslechl mě trápení a poradil mi . Jestli se mám objednat a kolik to přibližně stojí
Dobrý den,

chtěla bych moc ocenit, že máte odvahu hledat si pomoc. Doporučila bych si prohlédnout jednotlivé webové stránky psychoterapeutů, kteří Vás zaujali a podívat se, za jaké pracují ceny a zkusit se k někomu z nich objednat.

Moc držím palce na toto dobrodružství a ať je brzy lépe,

Stanislava Ševčíková