Dobrý den , jsem ze Znojma chci se zeptat zda psycholog slouží k tomu aby mě vyslechl mě trápení a poradil mi . Jestli se mám objednat a kolik to přibližně stojí

chtěla bych moc ocenit, že máte odvahu hledat si pomoc. Doporučila bych si prohlédnout jednotlivé webové stránky psychoterapeutů, kteří Vás zaujali a podívat se, za jaké pracují ceny a zkusit se k někomu z nich objednat.

Moc držím palce na toto dobrodružství a ať je brzy lépe,

Stanislava Ševčíková

Dobrý den, existuje více druhů služeb, které můžete využít, potřebujete-li si o svém trápení promluvit. Existují kliničtí psychologové, kteří pracují na pojišťovnu, tedy pro klienta bezplatně, většinou je naleznete ve zdravotnických zařízeních nebo soukromých praxích. Mohou Vás vyslechnout, vyšetřit, poradit, mívají ale poměrně dlouhé čekací doby. Můžete také využít služeb psychoterapeuta, který Vám sice neudělá vyšetření, zato s Vámi může navázat psychoteraputickou spolupráci na delší dobu a pomoci Vám problémy vyřešit. I tito odborníci někdy pracují na pojišťovnu, ale spíše pracují za přímou platbu. V soukromých vodách se cena pohybuje od 400 do 800 Kč dle lokality. Někteří odborníci jsou zároveň psychologem i psychoterapeutem - nejlépe to zjistíte na jejich webu. Pokud byste nesehnal nikoho ve svém nejbližším okolí, mám poradnu v Oslavanech u Ivančic a ráda Vám budu užitečná.