Dobrý den, jsem z Plzně. Mám šílený strach ze zubařů, měla jsem špatné zubaře a prožila si spoustu b

3 Počet odpovědí:
Dobrý den, jsem z Plzně. Mám šílený strach ze zubařů, měla jsem špatné zubaře a prožila si spoustu bolesti a tak u mě vznikl strach jen překročit práh zubní ordinace, ke svému zubaři už opravdu jít nechci a tak hledám nového schopného zubaře který bude mít trpělivost s někým jako jsem já (vůči strachu) Chtěla jsem jít ke stejnému zubaři jako chodí můj partner ale bohužel pan doktor K. Trygub už prý nepřijímá nové pacienty což mě moc mrzí, partnerovi jsem věřila že pan doktor je nejlepší ve svém oboru. Mám velkou bolest zubu od 11.7.2019 a potřebovala bych zub ošetřit ale zároveň bych se ráda zaregistrovalo. Děkuji pěkný den
Dobrý den, pro sjednání termínu nás prosím kontaktujte na našem telefonním čísle. Případně nám zašlete Váš telefon a my zavoláme Vám.

S pozdravem,

Ordinace Dr. Navrátilové