Dobrý den Jsem 6,5 let po transplantaci kostní dřeně. (ALL) V květnu to bude 5 let po herpesu, kte

2 Počet odpovědí:
Dobrý den
Jsem 6,5 let po transplantaci kostní dřeně. (ALL)
V květnu to bude 5 let po herpesu, který jsem měl/mám, nevím, přes pravé oko, vlastně přes celou pravou část hlavy.
Dosud docházím do FN Bohunice na ambulanci léčby nemoci. i přes veškerou snahu a ochotu celého týmu se nám nedaří zbavit se "příšerní, nervy drásající" bolesti svědění.
Nepřetržitě den, co den, noc, co noc mi svědí celá polovina hlavy s "epicentrem" v pravém oku a jeho nejbližším okolí, jako jsou koutky očí, v pravé nosní dírce, pravý spánek a pod...
Říkám si : "Přežil jsi ALL, musíš přežít i tohle!", jenže přivádí mně to až k šílenství...
Je mi 48let, mám doma dva puberťáky, nebýt milující empatické manželky, tak .....
Jsem invalida 2.stupně, chodím do práce---nutnost k přežití rodiny...
Jsem na pokraji psychického vyčerpání..
Dokáže mi někdo pomoct...
DĚKUJI
Máte můj velký obdiv, jak se perete s touto situací. Napadá mě, že u podobných tělesných příznaků, které jsou vůlí neovlivnitelné, může pomoci hypnóza nebo psychoterapie pracující s imaginací. Sama jsem zatím imaginační techniky použila s několikrát u klientů s nespavostí a nespecifickými bolestmi břicha či ruky a měly vždy nějaký efekt - púotíže se buď zmírnily nebo i ustoupily. Myslím, že by to šlo zkusit i v případě svědění a bolestí v obličeji. Určitě se najdou i kolegové pracující na pojišťovnu, kteří tento postup znají. Přeji hodně sil a kdybyste to chtěl více probrat, ozvěte se - pracuji také v Brně.