Dobry den, jiz v minulosti jsem obcas trpela nechutenstvim a takovym divnym pocitem v zaludku, ze je

1 Počet odpovědí:
Dobry den, jiz v minulosti jsem obcas trpela nechutenstvim a takovym divnym pocitem v zaludku, ze je prazdny ale i tak jsem do sebe nic nemohla dat.. nebo jsem to popisovala i jako ten pocit kdyz vas ucitel necekane vyvola k tabuli a vy nic nevite nebo mate strach mluvit pred tridou.. nevim jak lepe to popsat.. V patek po praci (kde mame mimochodem 32C a pracujeme 12,5h) jsem prisla domu a dala si zeleninovy salat, ktery obsahoval i cibuli.. hned po snezeni salatu jsem citila tezko v zaludku a vedela jsem, ze to potrebuju dostat ven ale neumim si vynutit zvraceni.. dostala jsem silne bolestive krece do zaludku a nemohla jsem skoro ani chodit.. pritel me odvezl na pohotovost, kde mi dali nejakou injekci do zadku (ktera take dost bolela) a rekli, ze je to z te cibule a mam dodrzovat dietu, rekla jsem lekarce, ze mozna budu mit teplotu, ze pritel rikal, ze jsem nejaka tepla.. dala mi klasicky skleneny teplomer, ktery stoupal rychle ale vzala mi ho z podpazi (podle me moc brzy) a rekla, ze teplotu nemam.. kdyz jsme jeli z pohotovosti citila jsem se jeste hur a dostala jsem silenou zimnici, prestoze bylo venku asi +28C (odhadem).. pak jsem dostala sok a rekla jsem priteli neco jako, ze mam pocit, ze mi odchazi krev z ruk,ze jsou nejake slabe a skoro je necitim.. (asi zacatek zeslabeni, protoze v dalsich hodinach jsem uz byla uplne slaba jako moucha a jen tak tak jsem zvladla chodit..).. doma jsem si lehla a chtela jen spat a spat i kdyz krece v zaludku pokracovali .. dale se k tomu pridali i krece v brise a teplota 39,8C.. vzala jsem si prasek na snizeni teploty.. vzbudila jsem se ze spanku a okamzite vyzvracela vsechno jidlo co jsem za ten den jedla vcetne salatu, ktery jsem jiz zminovala.. behem noci jsem zvracela asi 6x.. (vetsinou pak uz jen vodu) a asi 4x jsem byla na velke potrebe, kde se dostavil vodovy prujem.. bylo mi vazne na umreni :( .. dalsi den teploty zmizely ale byla jsem stale slaba jako moucha a stale me bolel zaludek a nemohla jsem do sebe dat zadne jidlo a kdyz uz tak jen strasne malo.. dnes se citim relativne "dobre" (teploty nejsou, nezvracim, nemam prujem..) az na ten zaludek, ktery pretrvava a bolesti jsou cim dal mene snesitelnejsi a boleli me dost i zada presne v te urovni co je zaludek.. prosim o radu.. dekuji mnohokrat a preji krasny den..
dobrý den, mohlo se jednat jen o virozu, případně otravu ( infekce v jídle ), samozřejmě pokud zažívání zlobí déle, je potřeba udělat odběry krve, ultrazvuk břicha ( žlučník, slinivka ), případně gastroskopii na vyloučení žaludečního vředu, také některé léky způsobují nechutenství, třeba omeprazol jestli jej třeba neberete již delší dobu, takže se poraďte u svého lékaře, děkuji