Dobrý den, již jsem na to ptal, ale má otázka nebyla celá. Jsem po operaci varikokely. Měl jsem pouz

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, již jsem na to ptal, ale má otázka nebyla celá. Jsem po operaci varikokely. Měl jsem pouze minimalne rozsireny žíly. Má otázka zní nebo co mě trápí. Ty dvě žíly jsou přerušeny (neboli odstaveny, zruseny) Tak to zůstane již dokonce zivota? Ta zíla je vlastne mrtvá? Protože pan lékař mi zde již odpověděl ohledně plexusu, že se žíly navzájem propojují. Že zcela nepatrná žilka se pak může rozšířit a dovádět mnohem větší objem, ale nevím, na cop. lékař odpovídá. Jako, že ta odstavená žíla, může mít někde ještě přívod krve a tudíž se odstranil jen jeden přívod krve? Nebo jste to myslel, tak že ta zcela nepatrná žilka se vždy může zvětšit, pokud už jsem měl někdy varikokelu, že to je nepředvídatelny do budoucna? . Lékař mi řekl, že operace dopadla dobře. Že jsem měl malou varikokélu, a jen dve rozsireny. Ty byly odstaveny. Mně jen trápí, jestli ty žíly jsou teda odstaveny na furt? Dělali to mikrochirurgicky a dopadlo to dobře, tak nevím, vaší odpovědí jsem zmaten. Děkuji za odpověď
Aha - přerušená žíla už se sama neobnoví, jestli se ptáte na toto.