Dobrý den. Je mi 45 let a již nějakou dobu mě při vyvrcholení (vždy když zatnu ) píchne v levém podb

1 Počet odpovědí:
Dobrý den. Je mi 45 let a již nějakou dobu mě při vyvrcholení (vždy když zatnu ) píchne v levém podbříšku a v levém varleti. Po styku mám po nějakou dobu 3-4 dny brnění v oblasti konečníku a hráze a mírné pálení a citlivost v oblasti žaludu. Vždy mi pomůže teplo (horká vana nebo sezení na radiátoru). Mám také pořád potřebu chodit na WC, v noci i dvakrát. Proud moči je slabý a přerušovaný. V poslední době mě také bolí záda v oblasti kříže. Mám sedavé zaměstnání. Může to mít souvislost? Byl jsem v urologické ambulanci. Krev, moč, ultrazvuk ledvin,měchýře,varlat vše v pořádku. PSA 1,77 ng/ml Lékař mi předepsal Prostakan, ale nevidím žádné zlepšení. Děkuji za radu.
Vážený pane po internetu se špatně vyšetřuje, kontrola na urologii by byla na místě. Sexuální aktivitou dochází k výraznému zvýšení prokrvení v pánevních orgánech, které může působit určitý dyskomfort, většinou však netrvá tak dlouho. Proti zvolené medikaci nemám námitek, chce to však trpělivost.
Kontrolní urologické vyšetření doporučuji.
Zdravím. Dr. Poduška