Dobrý den,je mi 43 let a cca od 20-ti let mě neustále trápí opakované vaginální záněty. Bohužel

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,

je mi 43 let a cca od 20-ti let mě neustále trápí opakované vaginální záněty. Bohužel doposud mi žádný z lékařů, které jsem navštěvovala příliš s mým problémem nepomohl. Veškerá léčba je zaměřena pouze na následky, tudíž opakované zavádění různých globulí, případně krému Macmiror. V posledním roce mi lékařka 2x předepsala na užívání tablety Mycomax. Vzhledem k tomu, že s postupujícím věkem se moje potíže zhoršují, nevím již na koho se obrátit a kdo by mi mohl pomoci, neboť problém bude zřejmě komplexnější.
Vyzkoušela jsem již užívání Wobenzymu, autovakcínu, dlouhodobé užívání probiotik, spousty volně dostupných prostředků, dokonce i antiparazitické léky, MMS, bylinné koupele, kapky spol. ENERGY, kapky Dr. Hádka, nosím pouze bavlněné spodní prádlo, nepoužívám v době menstruace vaginální tampony, nenavštěvuji koupaliště, nekoupu se, pouze sprchuji, používám přípravky určené pouze pro intimní hygienu, neparfemované toaletní papíry a ubrousky, ze stravy jsem vyloučila cukry a bílou mouku, většinu mléčných výrobků, užívám např. kapky z grepfruitových jader, které mají antibakteriální a protiplísňový účinek. Partner byl vždy přeléčen zároveň se mnou, u praktické lékařky si nechal udělat testy na kvasinky, které byly negativní. Stresu nejsem neustále vystavena. Prosím o radu či doporučení na lékaře z Brna, který by mi mohl a byl ochoten pomoci. Bohužel doposud mi nikdo z navštěvovaných lékařů včetně mojí praktické lékařky na moji žádost neodebral krev či nenechal provést urologické vyšetření nebo vyšetření stolice, které by mohly určitě také napovědět.
Chápu, že se nejedná o fatální záležitost, nicméně značně tyto zdravotní komplikace ovlivňují kvalitu mého života již řadu let.

Děkuji
Dobrý den, těžko se vyjádřit k důvodu opakování vaginálních zánětů. Nicméně jsem vás chtěla informovat, že na urologické vyšetření se můžete objednat sama bez doporučení lékaře. Odběr krve a stolice je jistě u praktika možné i jako samoplátce.
S pozdravem MUDr. Magda Szewczyk