Dobrý den, je mi 41 let a před týdnem jsem po 10 letech dostala na výběr - jít na nižší pozici nebo

2 Počet odpovědí:
Dobrý den, je mi 41 let a před týdnem jsem po 10 letech dostala na výběr - jít na nižší pozici nebo výpověď. Zvolila jsem výpověď, ale vnitřně se sebou bojuji, zda jsem se správně rozhodla. Jsem úplně na dně a abych přes den fungovala, tak užívám přírodní preparáty na uklidnění. V noci se mi to pořád honí hlavou a mám paniku z toho, že nebudu schopna si najít práci. Prosím o radu. Děkuji
Být nezaměstnaný je zátěž pro každého. Pokud byste potřebovala v této situaci podporu, doporučuji se objednat do rodinné poradny, kde poskytují podpůrné poradenské služby zdarma a jsou tam často k dispozici i služby sociálního a právního charakteru. V případě větších psychických potíží můžete vyhledat klinického psychologa, kteří jsou často k nalezení na blízké poliklinice. Přírodní preparáty, relaxace, věnování se sobě (nerezignace, posilování víry ve své schopnosti, rekvalifikace) určitě také pomůže. Hodně zdaru.