Dobrý den, Je mi 26let a pul roku pracuji. Už přes dva roky mám křeče (záškuby) všude možně po těle

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,
Je mi 26let a pul roku pracuji. Už přes dva roky mám křeče (záškuby) všude možně po těle. Na neurologii mi řekli,ze mám tetanii. A že to s tím může mít souvislost. Ale problémy jsou spíše psychickeho rázu. Myslela jsem si,ze by potíže mohli po stresu ze statnic a z nespokojeneho vztahu odeznit,ale tak se nestalo. Byla jsem u psycholozky a pak dale u psychiatricky, která mi predepsala Citalec,který teď beru. Ale problémy se zhoršují,hlavně jsou to problémy se spánkem (mam děsivé sny, po kterých se budim,a mám hroznou depresi,nemohu usnout,mám hrozný tlak v hlavě,atd.).
Trpím i přes den uzkostmi a depresivnimi myslenkami.
Pisi hlavně proto, ze se mi přidala srdeční arytmie a obcasna bolest u srdicka..a mám strach,aby to nebylo škodlivé. Prosím o radu. Hrozně se mi příčí někam chodit!
Podle Vašeho dotazu soudím, že Citalec užíváte už delší dobu. Jakou přesně? Pokud není doba požívání léku dostatečná, nevytvořila se ještě léčivá hladina v krvi a na zakončeních nervových buněk, kde pak vede nepřímým způsobem ke zvýšení serotoninu, což teprve úzkosti a deprese léčí. Je i možné, že máte nedostatečnou dávku léku.. vše je nutné konzultovat s lékařem, který Vám jej předepsal, to asi bez návštěvy nepůjde. Nepomáhá-li lék ani po dostatečné době a dávkování, je možné jej vyměnit nebo doplnit. Zkuste tedy lékaře vyhledat, vyplatí se Vám to Markéta Dobrá