Dobrý den, je mi 24 let a trpím agrobii, nedavno jsem presla na prasky Zoloft.. Chci se Vás prosim z

3 Počet odpovědí:
Dobrý den, je mi 24 let a trpím agrobii, nedavno jsem presla na prasky Zoloft.. Chci se Vás prosim zeptat zda na tu moji poruchu pomahaji? Beru je teprve 11 dni, a mam takovy divny pocit na nic se netesim nic me nebavi a mam v sobě tres, je toto normalni pri lecbe? Budu strasne moc ráda za odpověď, sem cela nervozni, nevim kudy kam tak zkousim toto, hezký den
Dobrý den, neměla jste na mysli agorafobií? Pokud ano, myslím si, že léky, které berete mají vedlejší příznaky, poraďte se s lékařem. Tato nemoc se dá léčit i jinak. Vydala jsem knihu: Už se nechci bát, která pomáhá zbavit se strachů v životě, ať už to jsou strachy získané, či vrozené. Podívejte se na mé stránky.
Krásný den.