Dobrý den, je mi 23 let a nechával jsem si včera v pátek na ORL na doporučení logopedky odstranit zkrácenou podjazykovou uzdičku.

Zákrok proběhl chirurgicky na sále v LA.

S jazykem se mi už pohybuje lépe a je volnější, chci se ale zeptat, jestli je možné, že to zase sroste zpátky do částečně původního stavu?
Přijde mi, že bezprostředně po zákroku jsem uzdičku měl opravdu pryč, respektive jsem ji neviděl, ale teď, skoro o 2 dny později, když se koukám do zrcadla, tak tam opět částečně je.
Ne už tak moc jako v původním stavu, ale určitě více než bezprostředně po zákroku.

Navíc, když vypláznu jazyk, tak se mi dělá takový ten charakteristický tvar srdíčka nebo "prdelky", jak to nazval pan doktor na sále.

Za týden mám ještě přijít na kontrolu.

Děkuji za odpověď a přeji hezký víkend.
Dobry den,
Nemohu prilis kvalitne posoudit Vas stav aniz bych Vas vysetril. U nas provadime spise plastiku, nekdy s laserem ci RF. Co rikal Vasemu dotazu operater?

Dobrý den,je třeba, aby Vás viděl operující lékař, klidně i dříve než v plánu. Mohl se uvolnit steh, urřitě nepůjde o nic vážného. S pozdravem.
Nepamatuji že by došlo ke srůstu pod jazykem v místě operace . U nás se ale intenzivně hýbe jazykem hned po operaci bez jakéhokoli šetření. a spíše máme zkušenosti s dětmi a ty neposedí ani nedají klid uvolněnému jazýčku.