Dobrý den, je mi 16 let, tlak 118/88, kardio vyšetření v pořádku a plicní také. Už přibližně 3 měsíc

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, je mi 16 let, tlak 118/88, kardio vyšetření v pořádku a plicní také. Už přibližně 3 měsíce mě trápí píchavá bolest na levé straně hrudníku těsně pod prsem která vystřeluje do levé ruky, velmi často až do malíčku a doprovází to nepříjemné brnění, bolí mě u toho i ne málokdy levá lopatka, také mě trochu zaráží že někdy mám tep 60 a někdy 95 a to jsem v obou případech v klidu, bolest dokáže trvat i 4 hodiny v kuse než ji například zaspím a často mě to bolí i druhý den poté, prosím o radu, už pořádně nevím co s tím
Asi bude nejlepší se stavit za fyzioterapeutem nebo ortopedem, třeba je blokáda v hrudní páteři či jinde v hrudním koši.Nejdříve bych začal strečingem a jógou.
Koditek