Dobrý den, dlouhodobě trpím pocity strašného smutku. Během posledních 3 let jsem si prošla 3mi rozc

3 Počet odpovědí:
Dobrý den,
dlouhodobě trpím pocity strašného smutku. Během posledních 3 let jsem si prošla 3mi rozchody, stále se stejným partnerem. Poslední proběhl před čtvrt rokem, ze stejných důvodů, jako předchozí - přítel mě dle jeho vl.slov přestal milovat a hned po rozchodu si našel novou slečnu. Od té doby denně brečím. Brečela jsem i předtím, když jsme byli spolu (současný stav trvá cca rok), předtím to bylo méně intenzivní (1 za 4 dny). Vztah nebyl šťastný, nicméně i během světlejších období mě ty slzy vždycky přepadly - bezdůvodně.. Večer doma,při čtení, v autobuse, kdekoli.. Neustále mám pocit zklamání (z okolí i sebe sama), pocit, že nemám kolem sebe nikoho blízkého, komu by na mě záleželo. A na kom by záleželo mně. Myslíte, že tyto problémy byly způsobené nevhodným partnerem? Že se to časem, až odezní nejčerstvější vzpomínky, zlepší, nebo je třeba vyhledat odborníka? Občasné smuteční nálady jsem mívala už dřív, než jsem ho poznala.. S ním se jen rapidně probloubily. Přítele se momentálně snažím ignorovat, ztráta úplného kontaktu ale není možná kvůli množství vazeb na sociálních sítích a společným přátelům. Je mi 23. Moc Vám děkuji za reakci.
Možná to můžete zvládnout sama. S odborníkem máte šanci, že "hojení" bude rychlejší a že i následná životní spokojenost se dostaví dřív a víc do hloubky. Jestli o sebe chcete pečovat, ráda Vás poznám osobně