Dobrý den chtěla bych se zeptat.Mám břišní kýlu a dost narostla.Po mých předchozích zkušenostech,kdy

1 Počet odpovědí:
Dobrý den chtěla bych se zeptat.Mám břišní kýlu a dost narostla.Po mých předchozích zkušenostech,když už jsem měla kýlu laparoskopicky zákrok bez síťky a 4 měsíce jsem byla v nemocenském stavu jsem se potýkala se zánětem a neustálémi převázy,tak další operace se bojím.Vím,že síťka by mě neminula,ale mám obavy,že mě tělo síťku nesnese a budu se potýkat opět s komplikacemi.Děkuji za Váš názor
Dobrý den. Záleží na tom, kde ta kýla přesně je a jestli máte nějaké přidružené onemocnění. Pokud se zvolí správný typ síťky a správný druh fixace, není infikovaný terén, tak se síťkou nebývají problémy. Někdy se to jinak, než se síťkou ani vyřešit nedá.