Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli mám nárok na komplexní lázeňskou léčbu.5.2.2016 po posterolat

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli mám nárok na komplexní lázeňskou léčbu.5.2.2016 po posterolaterální dekompresi L3-L5 vpravo+sublaminárně vlevo,pro stenozu spin. kanálu. Dále osteochondrosa C3-7 s maximem C5-7,drobná retrolistesa C3 adorsální ploché spondylofyty C5-6 částečně zužuji přední likvorové prostory durálního vaku.Unkovert.arthrosa částečně zužuje foramina C6-7 oboustraně.Korová atrofie F-P.Asi rok trpím bolestmi hlavy a nikdo mi nedokáže pomoc.Děkuji za odpověd.S pozdravem
Zdravím,v případě těžkých strukturálních změn na páteři,které popisujete,pokud Vám nepomohla ani operace, nelze očekávat trvalé odeznění potíží ani po lázeňské léčbě.
Nutno se zaměřit na pravidelný pohybový režim a pravidelné relaxační techniky,od tří týdenní lázeňské léčby nelze očekávat trvalý přínos a trvalé zlepšení . Lázně představují totéž na krátkou dobu tří týdnů,Vy potřebujete tento režim trvale, čehož docílíte především vlastním úsilím za pomoci fyzioterapie v místě bydliště.