Dobry den chtel sem se zeptat jestli je realne aby oslabeny pacient po zapalu plic ktery ma rakov

3 Počet odpovědí:
Dobry den

chtel sem se zeptat jestli je realne aby oslabeny pacient po zapalu plic ktery ma rakovinu tlusteho streva, ktera je v pokrocilem stadiu a podle doktoru je operace akutni a jeste ma k tomu blize nespecifikovany problem se srdcem a podstoupi oba dva zakroky jak srddce tak tlusteho streva v jeden den, aby po operaci byl po tydnu v nemocnici propusten domu?
Obávám se, že jediné řešení je odlehčující stomie, pokud má pacient léčbu přežít alespoň na nějaký čas, aby léčba byla smysluplná .Pokud jste z Prahy nebo okolí, asi bych se obrátil na MUDr.Tomáše Maška - Proktologie Milosrdných sester Pod Petřínem.