Dobrý den jmenuji se Jakub a je mi 25 let.Mám problém asi měsíc mě bolí na levé vnitřní straně hrudn

3 Počet odpovědí:
Dobrý den jmenuji se Jakub a je mi 25 let.Mám problém asi měsíc mě bolí na levé vnitřní straně hrudniku.Ale dnes to boli hodně.Občas mi ta bolest jede do levé ruky a do levé lopatky tlak mám proměnlivý 109/69/66 poslední měření bylo 117/80/70.Měl bych dotaz jestly to neni od zad a nebo od srdce a popřípadě jestly si můžu vzít ibalgin děkuji za odpověď Jakub
Vážený pane Jakube.
Bolesti, které popisujete by mohly být od svalů a vazů hrudní stěny. Mohly by také mít původ v srdci. Více zjistím a dokážu odlišit po Vašem vyšetření. Je vhodné se co nejdříve objednat na vyšetření. Kontakt najdete na rolinek.cz