Dobrý den jmenuji se Jakub a je mi 25 let.Mám problém asi měsíc mě bolí na levé vnitřní straně hrudniku.Ale dnes to boli hodně.Občas mi ta bolest jede do levé ruky a do levé lopatky tlak mám proměnlivý 109/69/66 poslední měření bylo 117/80/70.Měl bych dotaz jestly to neni od zad a nebo od srdce a popřípadě jestly si můžu vzít ibalgin děkuji za odpověď Jakub
Vážený pane Jakube.
Bolesti, které popisujete by mohly být od svalů a vazů hrudní stěny. Mohly by také mít původ v srdci. Více zjistím a dokážu odlišit po Vašem vyšetření. Je vhodné se co nejdříve objednat na vyšetření. Kontakt najdete na rolinek.cz

Pane Jakube, odhadem na dálku a z mých dlouholetých zkušeností předpokládám příčinu bolestí ve svalově kosterním aparátu hrudního koše a páteře. Ibalgin a správné cvičení páteře protahovacími cviky by v tom případě mělo pomoci.
Bydlíte-li v blízkosti Blanska, můžete se objednat do mé ordinace na vyšetření
Vážený pane Jakube, bolesti na hrudi tak, jak je popisujete, mohou být nejspíše svalokosterního původu, pak by samozřejmě byl Ibalgin jedním z analgetik, které lze použít, s následným cvičením ev. rehabilitací, přesto bych Vám rozhodně!! doporučoval podobně jako předchozí jeden z kolegů navštívit svého praktického lékaře, kde jste registrován.